Home Nargile Nargile Tütünü
Nargile Tütünü

Nargile Tütünü

5.83K
0

En iyi nargile tütünü çeşitlerini sizler için derledik, nargile tütün çeşitleri nelerdir, tütün seçerken nelere dikkat edilmelidir tüm hepsi bu yazımızda.

Geçmiş yıllarda sadece tömbeki (aromasız tütün) ile nargile tüketiliyordu. Son yıllarda tütüne katılan çeşitli aromalar ile bir çok farklı lezzet oluştu. Uzunca bir süre elma, kapuçino kavun vb aromalar tek başına kullanıldı. Zamanla bu aroma çeşitlerine yenileri eklendi.

Farklı markaların sektöre yeni ürünler sürmesi ile aroma çeşitleri çok daha fazla alternatife kavuştu.Ayrıca bu markaların karışımları ile çeşitlilik nerede ise kişisel olabilecek hale geldi.

En İyi Nargile Tütünü

Bu ürünlerden ülkemizde yaygın olarak kullanılan markalardan bazıları; Rosanna, Şerbetli, Al Fakher, Nakhla, Starbuzz, Argelini ve Bang Bang..

Her markanın sektörde tercih edilen ürünleri vardır. Ayrıca markanın önüne geçen ürünler de bulunmaktadır.

Yerli ürünler olan Rozanna ve Şerbetli gibi markalar da her geçen gün ürün çeşitlerini geliştirmekte ve sektörde pazar payını artırmaktadırlar.

Nakhla’nın çift elma, kapuçino, kiraz ve şeftalisi çok popülerdir.

Al Fakir’in üzümü ve çift elması tüm rakiplerininden daha fazla talep görmekte dir. Ayrıca diğer ürünleri de gayet lezzetli tütünlerdir.

Tüm ürünlerde karışım üretim yapan Starbuzz ve Argelini kendilerine has karışımları ile sektörde kendine yer açmış popüler markalardır.

Beğebileceğiniz en iyi nargile tütünü aromalarından bazıları; karpuz, çilek, yeşil elma, kırmızı elma, sakız, kavun, red bull, anason, kahve, nane, limon, şeftali ve hatta jelibon ve cheesecake..

Veee…
Konuya ilişkin son söz:

Siz sevgili okurlarımıza tütünle ilgili kabaca bir bilgi vermeye çalıştım. Ama zevkler tartışılamayacağı için, iyi bir nargile içicisi, en çok keyif alacağı tütünü, denemeler yaparak yine kendisi bulmalıdır.

 

(5825)

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir